Read Comments

I zmrzlina může být dietní

Čím bys chtěla být, až budeš velká? Budu buď lékařka nebo budu točit zmrzlinu, uslyšíte od malých holčiček. Ta http://adriagold.cz/cs/novinky/nova-fotosoutez-o-skutr-aprilia“ title=“http://adriagold.cz/cs/novinky/nova-fotosoutez-o-skutr-aprilia“>zmrzlina je asi velkou láskou téměř všech dětí, léčení lidí už menšího procenta. I když si ta holčina vybere za svou profesi úplně něco jiného, na zmrzlinu bude mít chuť vždycky.
V současné době existuje velký výběr zmrzlinových výrobků a hlavně jejích příchutí. Od šmoulové, pistáciové, koňakové, straciatelly přes mangovou, limetkovou, punčovou, rumovou až po příchuť Acaí berry, borůvky, tiramisu, capuccina nebo cookies. Zmrzlina na padesát způsobů a chutí láká na každém kroku – venku, v obchodě, v cukrárnách.

Pochutnáte si i doma

Jestli máte rádi domácí pohodlí, zkuste si zahrát na zmrzlináře i u vás doma. Zmrzlina koupená a důmyslně naaranžovaná nebo zmrzlinové tvoření podle vlastních receptů pomocí zmrzlinovače – možné je všechno a hlavní je, když bude všem chutnat.

Tags:
Categories Nezařazené